Znów film, jak znęcają się nad psem

fd1ec480-f61d-11e3-a966-0025b511229eFilm prezentujący maltretowanie zwierzęcia odnalazł w internecie jeden z użytkowników portalu społecznościowego Wykop. Stało się to już chyba normą, że sprawcy umieszczają takie filmiki w sieci, by zdobyć dużą popularność i mieć swoje „pięć minut”. Tylko dlaczego kosztem zwierząt i na ich krzywdzie?
„Pokażemy wam teraz, naprawdę, co to znaczy prawdziwy hardkor” – mówi na początku filmu młody chłopak. Przywołuje psa i próbuje go nakłonić, żeby stanął na klapie wejścia do piwnicy.

Zwierzę nie chce jednak stanąć na klapie, tylko z dala obwąchuje jedzenie, które kładzie mu chłopak. Po chwili jednak ktoś podbiega do psa i kopiąc zwierzę, zrzuca je do piwnicy. Nie wiadomo, czy psu coś się stało.
To kolejny przypadek, kiedy młodzi ludzie uwieczniają na filmie maltretowanie zwierzęcia, a później umieszczają swoje „dzieło” w internecie. Ostatnio pod koniec grudnia głośno było o sprawie kilkuletniego dziecka, które rzucało kotem o ścianę. Zwierzę na szczęście przeżyło. Okazało się, że autorem filmu był 15-letni brat, który wszystko nakręcił.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.