22latek zabił szczeniaka

55ec9c7184c05_o,size,969x565,q,71,h,fd026c

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który po pijanemu wyrzucił pieska przez okno. Gdy żona przyniosła zwierzę z powrotem do mieszkania, zabrał je i rzucił nim o podłogę.


1 grudnia wieczorem dyżurny komendy miejskiej został poproszony o skierowanie patrolu policyjnego do jednego z mieszkań na Oruni. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Ustalili, że pomiędzy małżonkami doszło do kłótni, w trakcie której 22-letni mężczyzna wyrzucił przez okno pięciotygodniowego psa. Gdy żona, przyniosła szczeniaka z powrotem do mieszkania, gdańszczanin chwycił go i rzucił nim o podłogę. Z powodu wielu obrażeń piesek nie przeżył. Świadkami całego zdarzenia była dwójka małoletnich dzieci.

Policjanci natychmiast zatrzymali 22-letniego gdańszczanina. Badanie alkomatem wykazało u niego ok. 0,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. We wtorek, 3 grudnia, usłyszał zarzut zabicia psa. Wyniki sekcji zwłok zwierzęcia wykazały, że sprawca dopuścił się tego przestępstwa działając ze szczególnym okrucieństwem. Gdańszczaninowi grozi do 3 lat więzienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.